• ZESTAW BŁOTNIKÓW MERLIN SDS 28 KROSS

Zestaw błotników Merlin SDS to połączenie trwałości, bezpieczeństwa i jakości oferowanej przez markę Kross dlatego doskonale sprawdzą się w każdym terenie bez względu na warunki atmosferyczne – podczas jazdy w deszczu fantastycznie spełniają swoją rolę.

62.99
szt.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 11.99
ODBIOR OSOBISTY 0
PACZKOMAT INPOST 11.99
Kurier Przedpłata 15.99
Kurier Pobranie 26
Zostaw telefon

Błotniki Merlin SDS – jakość i bezpieczeństwo

Błotniki te są wyjątkowo lekkie i są przeznaczone dla rowerów o wąskim profilu opony, takim jak na przykład rowery miejskie, a także modele crossowe czy trekkingowe oraz typu ostre koło.Tym, co je wyróżnia, to nowoczesny system montażowy: zastosowano w nich boczne wsporniki INOX, wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu przemieszczenie się błotnika w czasie jazdy jest niemożliwe, a to znacznie wpływa na komfort rowerzysty, zapewniając mu większą stabilizację w trakcie jazdy.

Charakterystyka błotników Merlin SDS

Błotniki Merlin SDS są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, gdyż do ich produkcji wykorzystano dwukomponentowe tworzywo sztuczne cechujące się wysoką trwałością. Błotniki ważą jedynie 430 g. Ponadto mają 46 mm szerokości. Będą doskonale pasować do kół w rozmiarze 28" o szerokości opon wahającej się od 32 do 46 mm.

Mocowanie błotników Merlin SDS

Przedni błotnik należy przymocować za pomocą przesuwanego adaptera do podkowy przedniego amortyzatora lub do korony widelca, natomiast tylny przy użyciu adaptera do ramy oraz obejmy do rury podsiodłowej nieprzekraczającej średnicy 40 mm. Aby unieruchomić zarówno przedni, jak i tylny błotnik, należy wykorzystać druty boczne. 

 

Komponenty

MATERIAŁ DWUKOMPONENTOWE TWORZYWO SZTUCZNE
ROZMIAR KOŁA 28"
MOCOWANIE PRZEDNI ZA POMOCĄ RUCHOMEJ OBEJMY DO BOOSTERA PRZEDNIEGO AMORTYZATORA LUB DO KORONY WIDELCATYLNY ZA POMOCĄ RUCHOMEJ OBEJMY DO GÓRNEGO MOSTKA RAMY ORAZ DO RURY PODSIODŁOWEJ (DO 40MM) ZA POMOCĄ SILIKONOWEJ OBEJMYDODATKOWO PRZEDNI I TYLNY BŁOTNIK USTALANE SĄ ZA POMOCĄ DRUTÓW BOCZNYC
MAKSYMALNA SZEROKOŚC OPONY 46 MM
WAGA 430 G