• ZESTAW BŁOTNIKÓW KIDO SDL 16 KROSS

Intuicyjny i szybki montaż pozwala na dostosowanie jednośladu do aktualnie panujących warunków oraz wymagań sytuacyjnych.

31.99
szt.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 11.99
ODBIOR OSOBISTY 0
PACZKOMAT INPOST 11.99
Kurier Przedpłata 15.99
Kurier Pobranie 26
Zostaw telefon

Błotnik Kross Kido SDL

Doskonałe odprowadzanie nadmiaru wody podnoszące jakość jazdy nawet w wymagających warunkach atmosferycznych oraz uniwersalny design to nie jedyne zalety błotników Kross Kido SDL. Nowoczesna geometria zapewnia doskonałe dopasowanie do 16-calowej opony rowerowej. Znajdujący się w środkowej części błotnika kanał umożliwia naklejenie elementów odblaskowych, znacznie poprawiających bezpieczeństwo małego kolarza na drodze. Przyczynia się on również do zwiększenia sztywności błotnika, co zapobiega nadmiernej wibracji w trakcie poruszania się po nierównym i wymagającym terenie.

Kido SDL – łatwe czyszczenie oraz montaż

Zestaw błotników Kross Kido SDL można w prosty sposób przymocować do roweru dziecka. Przedni błotnik należy zamontować do korony widelca za pomocą stalowej blaszki o kształcie litery L – umożliwi ona regulację elementu zarówno w pionie, jak i poziomie. Blaszka w kształcie L oraz śrubka u dołu ramy posłużą do zamontowania tylnego błotnika do górnego mostka ramy. Utrzymanie roweru w odpowiednim stanie to zadanie, któremu należy poświęcić nieco uwagi, jednak wyczyszczenie błotników nie wymaga dużych nakładów czasu ani pracy. Zwykle element wystarczy obficie spłukać mocnym strumieniem wody.

Błotniki Kross Kido SDL – materiały

Błotniki zostały stworzone z tworzywa sztucznego. Ich waga wynosi 183 gramy i jest kompatybilna z rowerami o rozmiarze koła 16 cali. Dostępne wyłącznie w kolorze czarnym. Produkt został opatrzony logo producenta.

 

Komponenty

MATERIAŁ TWORZYWO SZTUCZNE
ROZMIAR KOŁA 16"
MOCOWANIE PRZEDNI ZA POMOCĄ ADAPTERA DO KORONY WIDELCATYLNY ZA POMOCĄ ADAPTERA DO GÓRNEGO MOSTKA RAMY
WAGA 183 G