• UCHWYT MOCUJACY FOTELIK WALAROO HOLDER

Jazda w foteliku to dla najmłodszych wielka frajda, a dla rodziców możliwość włączenia pociechy w aktywne spędzanie wolnego czasu. Wszystko, czego potrzebujemy, to funkcjonalny fotelik rowerowy oraz uchwyt kompatybilny z wybranym modelem.

62.99
szt.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 11.99
ODBIOR OSOBISTY 0
PACZKOMAT INPOST 11.99
Kurier Przedpłata 15.99
Kurier Pobranie 26
Zostaw telefon

Uchwyt do fotelika Wallaroo Holder

 

Akcesoria rowerowe Kross wychodzą naprzeciw rodzinnym wyprawom i zostały zaprojektowane w sposób gwarantujący bezpieczeństwo i komfort jazdy rodzicom oraz dzieciom. Fotelik możemy zamocować na rowerze za pomocą uchwytu Wallaroo Holder, który jest skonstruowany w sposób zapewniający dziecku pełną stabilność, a rodzicowi bezstresowe poruszanie się na rowerze.

 

 

Niezawodna konstrukcja uchwytu

 

Rozwiązanie proponowane przez producentów fotelików dziecięcych Kross pozwala na bezproblemowe dopasowanie ich do uchwytów z tej samej serii. Oprócz linii Wallaroo model jest dopasowany także do fotelików Guppy RS. Mocowanie obu rodzajów siedzisk przebiega w sposób sprawny i bezawaryjny dzięki prostej budowie uchwytu. Uchwyt spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane do zapewnienia dziecku bezpiecznej przejażdżki.

 

 

Montaż uchwytu do fotelika Wallaroo Holder

 

Rozwiązanie, które zapewnił Kross, to system szybkiego mocowania i zdejmowania fotelika. Dzięki uchwytowi fotelik dziecięcy można zainstalować w dodatkowym rowerze. Model pasujący do Wallaroo i Guppy RS umieszcza się na ramie roweru. Nie zakłóca on w żaden sposób pracy pancerza hamulcowego ani linii przerzutki zarówno z górnym, jak i dolnym prowadzeniem. Przed zamontowaniem uchwytu należy się dokładnie zapoznać z instrukcją.