• ROLKI REGULOWANE ROLLERBLADE MICROBLADE / r.33-36,5

Najnowsza propozycja firmy Rollerblade na sezon 2020, najwyższej jakości regulowane rolki dla juniorów Rollerblade Microblade.

ROZMIAR EU 33-36,5
499.00 -20% 399.00
para
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier Przedpłata 0
Kurier Pobranie 26
Zostaw telefon

Najnowsza propozycja firmy Rollerblade na sezon 2020, najwyższej jakości regulowane rolki dla juniorów Rollerblade Microblade.

Rolki Microblade są regulowane w 4 pełnych rozmiarach, by rosnąć wraz z dziećmi, mają łatwy w użyciu system regulacji, który działa po naciśnięciu przycisku. Struktura Microblade zapewnia lepsze wsparcie i pomaga poprawić stabilność, równowagę i kontrolę. Rolki w celu większego bezpieczeństwa mają obniżony środek ciężkości.

Modele zostały przeprojektowane z siatką zapewniającą wygodę i oddychalność, a podwójna konfiguracja ram umożliwia możliwość przejścia na tryb 3WD, po prostu kupując i montując większe trzy koła - 80 mm.

Łożyska rolek skonfigurowane z kołami w ten sposób, by uzyskać płynność jazdy z optymalną prędkością dla dzieci i młodzieży.

Microblade G to najlepsze rolki dla dzieci dopiero zaczynających swoją przygodę z rolkarstwem  i dla tych które poszukują produktu lepszej jakości.

Pozytywne doświadczenia na tak dobrym sprzęcie zaprocentują chęcią uprawiania sportu w przyszłości i przyczynianiu się do dbania o zdrowy styl życia.

Łożyska SG3

But wewnętrzny: PERFORMANCE JUNIOR LINER

Koła: ROLLERBLADE 4x72mm/ 80A  (jest możliwość przejścia na 3WD -zakupić 3 koła 80/80A

Płoza: MONOCOQUE COMPOSITE (max 4x72mm or 3X80mm)

Zapięcie na: klamrę, rzep oraz sznurowadła

Hamulec zamontowany na rolce

ROZMIAR: UE 33-36,5  (21 -23 cm)