• OLEJ W PŁYNIE DO ŁANCUCHÓW SUCHE WARUNKI F1

Olej do łańcucha rowerowego F1 marki Kross to preparat, który idealnie przygotuje łańcuch na jazdę w suchych warunkach.

20.99
szt.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 11.99
ODBIOR OSOBISTY 0
PACZKOMAT INPOST 11.99
Kurier Przedpłata 15.99
Kurier Pobranie 26
Zostaw telefon

Profesjonalny olej do łańcuchów F1

 

Zastosowana technologia PTFE sprawia, że środek pozwala na utrzymanie łańcucha w czystości, nie absorbując przy tym brudu, zanieczyszczeń, a także pyłu. Zastosowanie wyrobu sprawia, że na łańcuchu rowerowym pozostaje warstwa czystego filmu, co przyczynia się do redukcji tarcia w ogniwach łańcucha. Regularne używanie oleju do smarowania F1 przyczynia się do realnego przedłużenia żywotności łańcucha. To uniwersalny preparat, który sprawdza się w różnych dyscyplinach rowerowych. Powinien posiadać go zarówno każdy entuzjasta sportów rowerowych, amator jak i profesjonalista.

 

 

Jakie właściwości ma olej do łańcuchów F1 firmy Kross?

 

Prezentowany kosmetyk to smar do łańcucha rowerowego przeznaczony na jazdę w suchych warunkach. Olej do łańcuchów F1 jest dobrym rozwiązaniem pozwalającym na odpowiednie przygotowanie łańcuchów przed jazdą po off-roadowych trasach, gdzie panują trudne warunki. Jest stworzony do pracy na sucho, jednakże bardzo dobrze sprawdza się również przy umiarkowanie wilgotnej pogodzie. Dzięki niemu bardzo łatwo utrzymać łańcuch rowerowy w odpowiedniej czystości. Do usuwania powstałych na łańcuchu zabrudzeń doskonale sprawdzi się Bio Odtłuszczacz.

 

 

Olej do łańcuchów F1 – pojemność i aplikacja

 

Olej do łańcuchów F1 marki Kross dostępny jest w butelkach o pojemności 75 mililitrów. Środek należy nakładać na łańcuch rowerowy w niewielkiej odległości. Przed użyciem należy wstrząsnąć zamkniętym opakowaniem. Produkt wyposażony jest w praktyczny dozownik, co zwiększa wygodę użytkowania preparatu. Idealnie sprawdzi się w przypadku rowerzystów, którzy cenią szybkość i skuteczność.