• OLEJ W PŁYNIE DO ŁANCUCHÓW MOKRE WARUNKI F2

Olej do łańcuchów F2 marki Kross zapewnia najwyższą smarowność, a także ochronę podczas trudnych warunków atmosferycznych. Środek jest niezwykle odporny na wymywanie.

20.99
szt.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 11.99
ODBIOR OSOBISTY 0
PACZKOMAT INPOST 11.99
Kurier Przedpłata 15.99
Kurier Pobranie 26
Zostaw telefon

Olej do łańcuchów na mokre warunki F2

Wspaniale rozpuszcza stare smary, a także wypłukuje wszelkie zanieczyszczenia. Zastosowanie kosmetyku pozostawia warstwę czystego filmu, który chroni łańcuch przed działaniem wody. Wykorzystanie oleju do łańcuchów F2 marki Kross wpływa na dłuższą żywotność, sprawia, że praca odbywa się ciszej. Ponadto, jazda na rowerze jest dużo bezpieczniejsza.  

Olej do łańcuchów F2 na mokre warunki – skuteczne zabezpieczenie przed korozją

Olej do łańcuchów F2zapewnia doskonałe smarowanie i czystość w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Dzięki niemu zapewnimy doskonałą płynność działania napędu rowerowego. Użycie kosmetyku bardzo dobrze zabezpiecza przed korozją. Warto podkreślić, że jest to środek przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników, wymaga większej uwagi. Wykorzystanie oleju do łańcuchów F2 zapewnia najwyższą smarowność, a także ochronę.  

Olej do łańcuchów F2 Kross – pojemność oraz aplikacja

Olej do łańcuchów F2 w ofercie sklepu Kross dostępny jest w buteleczkach o pojemności 75 mililitrów. Dzięki praktycznemu dozownikowi aplikacja jest bardzo wygodna. Środek należy nakładać bezpośrednio na łańcuch w niewielkiej odległości. Do usuwania preparatu doskonale sprawdzi się preparat odtłuszczający D2. W razie potrzeby warto powtórzyć aplikację. Produkt przeznaczony dla każdego profesjonalnego rowerzysty, który ceni wygodę, a także skuteczność.