• OCHRANIACZE ROLLERBLADE BLADEGEAR JUNIOR r. XS (komplet)

Zestaw ochraniaczy dla najmłodszych miłośników wrotkarstwa, ochraniający kolana, nadgastki i łokcie. Wykonany z oddychającego i odpornego na ścieranie materiału.

ROZMIAR X
89.00
para
Wysyłka w ciągu 24H
Cena przesyłki 20
Kurier Przedpłata 20
Kurier Pobranie 26
Zostaw telefon

Anatomicznie ukształtowane ochraniacze firmy Rollerblade dla dzieci. Zestaw zapakowany w wygodną siatkę.

Ochraniacze na nadgarstki mocuje się za pomocą rzepów, które należy zapinać na wierzchu dłoni, ponieważ spód dłoni zabezpieczony jest twardym tworzywem wyłożonym od wewnątrz miękką wyściółką. Na rzepie napisane jest, na który nadgarstek należy nałożyć ochraniacz: "LEFT"lub "RIGHT" Przy wkładniu ważne jest umieszczenie kciuka w otworze i pamiętaniu, że utwardzona część ochraniacza musi znajdować się pod spodem dłoni. Pierwsze założenie może byc trochę problematyczne ale tylko pierwsze.

Ochraniacze na łokcie również są wyłożone od wewnątrz miękką, oddychającą wyściółką, mocuje się je na rzepy oraz elastyczny materiał, zaznaczone są  "LEFT"lub "RIGHT"

Ochraniacze na kolana wyłożone od wewnątrz miękką, oddychającą wyściółką, mocuje się je na rzepy oraz elasyczny materiał, zaznaczone są  "LEFT"lub "RIGHT"

rozmiar XXS do około 130 cm, do wagi 25 kg

rozmiar XS od  około 130 cm do około 145cm, powyżej 25 kg do 50kg

Ochraniacze dostępne w kolorze czerwonym, nie tak jak na zdjęciu wykończone kolorem różowym (brak zdjęcia z wykończeniem czerwonym), więc świetnie pasujące zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.