• LAMPKA PRZEDNIA KROSS FLUX

Lampka rowerowa Kross model Flux to idealne rozwiązanie dla rowerzystów, którzy potrzebują przedniego oświetlenia, a także produktu zaawansowanego technologicznie.

109.99
szt.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 11.99
ODBIOR OSOBISTY 0
PACZKOMAT INPOST 11.99
Kurier Przedpłata 15.99
Kurier Pobranie 26
Zostaw telefon

Przednia lampka rowerowa Flux

 Lampa jest niezwykle wytrzymała, została wyprodukowana z aluminium i dodatkowo wzmocniona ABS. Ponadto uszczelniona obudowa zapewnia wspaniałą ochronę przed przenikaniem wody. Dzięki temu lampka do roweru Flux bardzo dobrze nadaje się do korzystania podczas trudnych warunków atmosferycznych.

Zaawansowane oświetlenie rowerowe Flux z funkcją cut-off line i czujnikiem rozładowania akumulatora

Lampka rowerowa Kross Flux jest niezwykle zaawansowanym technologicznie urządzeniem. Produkt wyposażony został w funkcję Cut-off line, która pozwala na skierowanie wiązki światła na drogę, dzięki czemu znacząco zwiększa się poziom bezpieczeństwa. Sprawia, że trasa jest bardzo dobrze widoczna i nie powoduje przy tym oślepiania kierowców, którzy jadą z naprzeciwka. Interesującym rozwiązaniem, które zastosowano w tym przypadku, jest czujnik rozładowania akumulatora, dzięki któremu można zawczasu naładować baterię i uniknąć wyłączenia gdzieś na trasie. Zastosowanie diody LED renomowanej marki CREE gwarantuje, że rowerzysta będzie widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego z odpowiedniej odległości.

Lampka do roweru Flux w ofercie sklepu Kross

Lampka rowerowa Flux marki Kross to oświetlenie przednie wytworzone z odpornych na uszkodzenia materiałów takich jak aluminium i ABS. Zapewnia doskonałą ochronę przed przenikaniem wilgoci. Charakteryzuje się prostym montażem, który pozwala na niezwykle szybkie przełożenie produktu do innego roweru. Jest to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która szuka nowoczesnych rozwiązań i jakości zapewniających dobrą widoczność i wysoki poziom bezpieczeństwa.   Specyfikacja SPOSÓB MONTAŻU PLASTIKOWY O-RING MOC ŚWIATŁA 110 ZASIĘG 92 M TEMPERATURA EMITOWANEGO ŚWIATŁA 5500 °K – 8300 °K ZASILANIE BATERIA WYMIENNA WAGA 76 G