• KASK NARCIARSKI CAIRN ANDROID MAT SHADOW LEMON

Android to mocny i trwały kask narciarski, który dzięki konstrukcji ABS gwarantuje maksymalną ochronę podczas upadku, estetyczny wygląd oraz wieloletnie użytkowanie.

ROZMIAR KASKU W CM
61-62
199.00
szt.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 11.99
ODBIOR OSOBISTY 0
PACZKOMAT INPOST 11.99
Kurier Przedpłata 15.99
Kurier Pobranie 26
Zostaw telefon

 

  • Niezwykle wytrzymała konstrukcja ABS doskonale amortyzuje wstrzący podczas upadku, rozkładając je na całą powierzchnię kasku, a nie tylko w punkcie uderzenia.
  • Stała wentylacja umożliwia swobodny przepływ powietrzna, zapewniając odpowiednią temperaturę pod kaskiem.
  • Nauszniki posiadają design V-Fit, co oznacza, że zostały tak wyprofilowane od wewnątrz, aby bez nacisku otaczały ucho, zapewniając komfort przez cały dzień.
  • Polarową wyściółkę można wyjąć i wyprać, aby zapewnić sobie długotrwałą higienę.
  • Waga kasku: 490 g

Kaski narciarskie Cairn łączą w sobie styl, wygodę i ochronę. Wszystkie modele zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć każdemu narciarzowi niezapomnianego czasu spędzonego na stoku.

Kaski są elementem ochronnym i zabezpieczają przed uszkodzeniami czaszki lub znacząco je zmniejszają. Kaski Cairn spełniają rygorystyczne wymogi norm europejskich CE EN 1077.

Noszenie kasku podczas uprawiania sportów zimowych jest popierane na całym świecie. W niektórych rejonach narciarskich jest to nawet obowiązkowe. Jeden na dziesięć przypadków podczas jazdy na nartach kończy się urazem głowy. Noszenie kasku znacznie zmniejsza ryzyko poważych obrażeń. Podsumowując: Zawsze chroń głowę na stoku!