• GOGLE HEAD INFINITY ORANGE

Gogle INFINITY FMR to nowoczesny wygląd i maksymalna ochrona oczu w średniej wielkości goglach. Zapewniają najwyższą ochronę UV, a powłoka anti-fog minimalizuje parowanie szyb. Podwójne, cylindryczne szyby z powłoką lustrzaną gwarantują nieograniczone pole widzenia.

300.00 -27% 219.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 20
Kurier Przedpłata 20
Kurier 26
Zostaw telefon

HEAD INFINITY łączy niebagatelną estetykę z maksymalną ochroną oczu w średniej wielkości konstrukcji. Cylindryczna, lustrzana szyba zapewnia idealną ochronę przed promieniowaniem UV i parowaniem oraz doskonałe pole widzenia. Dodajmy do tego wyjątkowy komfort i idealne dopasowanie, a otrzymamy gogle, które zapewnią Ci widoczność w każdych warunkach.

Lens: Smoke Lens: S3, VLT 11%
Szyba cylindryczna to szyba płaska z jednokierunkowym zakrzywieniem pionowym, które zapewnia idealne pole widzenia. Wygląda również doskonale!

Słoneczny dzień? Mocno zaciemniająca szyba jest idealnym wyborem.
UV400 oraz Anti-Fog to maksymalne właściwości ochronne przed promieniami UV oraz ich zdolność do ograniczenia parowania. Światło w górach jest często bardzo intensywne więc Twoje oczy potrzebują najlepszej ochrony. W warunkach zwiększonej wilgotności ich funkcja zabezpieczająca przed parowaniem utrzymuje najlepszą możliwą widoczność
.

Framelens - to konstrukcja z wewnętrzną ramką, utrzymującą szybę w sposób zapewniający wygląd modelu bezramkowego. Jednocześnie możliwa jest łatwa wymiana szyb w więc dostosowanie do zmiennych warunków oświetleniowych.

Pianka Comfort Foam Microfleece to wyjątkowa jednorodna konstrukcja regulująca mikroklimat wewnątrz gogli, zapewniająca odpowiednie dopasowanie i perfekcyjne połączenie gogli ze skórą.
Silikonowa warstwa na wewnętrznej stronie paska gogli zwiększa jego przyczepność na powierzchni kasku, znacznie skutecznie utrzymując je na miejscu.
Możliwość wymiany szyby w przypadku zmiany warunków pogodowych lub jej uszkodzenia. Dzięki temu możemy dłużej cieszyć się z gogli i zapewnić sobie odpowiednią widoczność.
Dopasowane kształtem do kasków HEAD.